30 OCAK HACI BEKTAŞ VELİ VAKFI VE DERNEĞİ YÖNETİM KURULU OLARAK ÇİFTELER BELEDİYESİNİ ZİYARET ETTİ
![30 OCAK HACI BEKTAŞ VELİ VAKFI VE DERNEĞİ YÖNETİM KURULU OLARAK ÇİFTELER BELEDİYESİNİ ZİYARET ETTİ](http://www.habev.org.tr/wp-content/themes/yarenv2/timthumb.php?zc=1&src=http://www.habev.org.tr/wp-content/uploads/2020/01/3-2.jpg&w=376&h=211)
Hacı Bektaş Veli Vakfı ve Dernek Yönetim Kurulu olarak , Çifteler Belediye Başkanımız Sayın Kadir BIYIK’ı makamında ziyaret etti. Yönetim Kurulu olarak Belediye Başkanı Kadir BIYIK’la görüş alışverişinde bulunuldu. Dosthane bir ortamda gerçekleşen ziyaretimiz, Alevi-Bektaşi inancında Kutsallığı olan Zülfikar Kılıcı , Başkan Kadir BIYIK’a hediye edilmiştir.
Henüz yorum yapılmamış.