Haberler

Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı ve Derneği öncülüğünde, Pandemi koşullarına uyularak, çocuklarımızla birlikte 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı.  Dinletimizi Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı'mız ile Başta Büyük Önder Mustafa Kemal ATATÜRK ve tüm silah arkadaşları anarak açıldı.   Seyit Ali Durur'un(10)  yaptığı basın açıklamasının ardından çocuklarımıza kitap dağıtımı gerçekleştirildi. BASIN...
İYİ Parti Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu, Vakıf ve dernek olarak ziyaretimize geldiler. 
Vakıf Başkanımız Ali Ulu, Vakıf Başkan Yardımcımız Kamer Ali Durur, Dernek Başkanımız Mahsuni İlgın ve Tunceli Munzur Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Coşkun Kökel ile birlikte Eskişehir Valimiz Erol Ayyıldız ziyaret edildi.
Odunpazarı Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Av. Emre Genç ve Evren Olcay’a Vakıf ve Dernek olarak hayırlı olsun ziyaretinde bulunuldu.
Vakıf ve Dernek olarak Odunpazarı Kent Konseyi Başkanı İsmail Kumru ve Yönetim Kurulu'nu ziyarete gidildi. 
Vakıf ve Dernek olarak İl Müftüsü Bekir Gerek 'i ziyarete gidildi. 
Vakıf ve Dernek olarak Eskişehir Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Suat Er' e ziyarete gidildi.
Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı ve Derneği Başkanlarımız ve Yönetim Kurulu olarak, Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy 'a nezaket ziyaretinde bulunuldu. 
ESASDER YÖNETİM KURULU, VAKFIMIZ VE DERNEĞİMİZ, GÜNDOĞDU'DA YAPILACAK OLAN YUNUS EMRE CEMEVİ PROJESİ ÜZERİNDE ÇALIŞIYOR. 
Vakıf ve Dernek olarak, CHP Tepebaşı İlçe Başkanı Atilay Dalgıç ve Yönetimini ziyaret ettik.
Sayfa başına git